Spiunazh në çdo Phones Me iSpyoo Mobile spiun?

Regjistrohu – Pa pagesë dhe shumë e thjeshtë ! Hyni – Gjyq 48 Orë

 • Numri Bëhen

  Një nga të vërtetat e pakëndshme shumica e individëve të martuar janë blissfully injorant i është dukuri çuditërisht i lartë i pabesi & çështjet jashtëmartesore.
  Lexo më shumë

 • Mbrojtur fëmijët

  Një nga të vërtetat e pakëndshme shumica e individëve të martuar janë blissfully injorant i është dukuri çuditërisht i lartë i pabesi & çështjet jashtëmartesore.
  Lexo më shumë

 • Mobile punonjës

  Nëse ju jeni një ekzekutiv apo biznes pronari ndoshta ju jeni tashmë të vetëdijshëm se menaxhimin e bizneseve tuaja’ telefonat celularë është një dhimbje koke e vërtetë.
  Lexo më shumë

Zbritje 35% për Krishtlindje në iSpyoo!


 • Krishtlindjet po vjen shumë shpejt. A jeni të përgatitur për Krishtlindje tuaj?
  Në këtë rast, ne duam të themi falënderoj të gjithë konsumatorëve të dashur. Sjellja dëshirat tuaja të mira e lumturisë këtë Krishtlindje dhe në vitin e ardhshëm. Ne dëshirojmë që ne do të vazhdojnë të marrin interesin tuaj, Mbështetja dhe besimi. Le përvojë dhe të gëzojnë këtë Krishtlindje me me iSpyoo. Zbritje 35% për çdo gjë si një dhuratë Chritsmas për ju. Kodi kupon: ISPYOOXMAS

  iSpyoo LLC


 • Kliko për të shpengoj OSE Regjistrohu falas

   

  *** Ai mbështet Social Networking App tilla si Viber, Whatsapp, Yahoo, BBM, Kik, Line, Facebook…

iSpyoo Mobile Spy ofron një arsenal të tërë të karakteristika të monitorimit

 • Track GPS Vendndodhja

  • Vendndodhja Historia.
  • Vendndodhja aktuale.
  • Monitor lokacione specifike.
  • Get alarme në vende të veçanta.
 • SMS, Messenger Sociale

  • Mesazhet Tekst.
  • Spy Viber.
  • Spy Facebook Messenger.
  • Spy iMessage.
  • Spiun Skype.
  • Spy WhatsApp.
 • Call Historia Shkrime

  • Hyrje quan kufizim.
  • Thirrjet rekord.
  • Shiko Call Identifikohu.
 • Monitor shfrytëzojnë internetin

  • Shiko vizituar faqet e internetit.
  • Bookmarks Website.
 • Thirrjet, Rrethinë

  • Dëgjoni jetojnë në telefonin rrethinat.
  • Rrethinat rekord Phone.
 • Multimedia Files

  • Dëgjoni regjistrimet zë.
  • View Fotografitë.
  • Shiko Video.

Shih karakteristika të plota Blej tani

 • Lehtë për t'u përdorur

  • Blej iSpyoo
   Të gjitha informatat juaj është mbajtur rreptësisht konfidenciale.
   Asnjë tregues i iSpyoo Shfaqet në faturën tuaj.
   Ne jemi Pranoni kartat e kreditit dhe PayPal.
  • Shkarko Aplikim
   Vetëm të shkarkoni aplikacionin në telefon ju dëshironi për të monitoruar. e saj aq e lehtë është zakon të marrë më shumë se 2 minuta.
   Android: Mbështetja nga 2.x në 5.x
   iPhone: 3G, 3GS, 4, 4S, 5, 5S, 5C, 6, 6 Plus deri në iOS 7.x, 8.x
   Shkarko aplikacionin në telefon ju dëshironi për të monitoruar
  • Shiko të dhënave Online
   Identifikohu për të tuaj online iSpyoo Hack Viber, Hack Whatsapp zonë llogari lirë për të parë të gjitha informatat nga telefoni monitoruar.
   po, ajo që thjeshtë!
   Të gjitha informatat lidhur është dërguar në llogarinë tuaj online.
   Dëshironi të pyetje na kontaktoni (24/7)
 • Phone Spy App

   

iSpyoo Shkarko Mobile spiunimin Software

Shiko Demo Quick Tours

 • TIPARET QUICK LISTA

  • Monitor në internet në vjedhje të plotë
  • Shiko SMS plotë mesazhet me tekst
  • Monitor WhatsApp dhe iMessage
  • Get vende të GPS si shpesh si ju dëshironi
  • Monitor Facebook dhe Cicëroj Mesazhet
  • Rekord detajet e thirrjes dhe faqet e internetit të vizituara
  • Pikëpamje foto dhe video të telefonit
  • Pikëpamje memorandume, kontaktet dhe e-mail
  • Block Apps nga kandidimi në telefon
  • Shiko LIVE Screen me LIVE Opcioni Panel
  • Rekord Rrethinë me Panelin LIVE
  • Merrni Instant spiun Fotografitë me Panelin LIVE
 • TIPARET UPDATE LISTA

  • iSpyoo Mobile Spy Mund të monitorojnë Exact Vendndodhja, Cell Phone Spy Ndeshjet, Android Spy App, Regjistrimi Call Pa pagesë, Spy Whatsapp, SMS Tracker, Spy Call Për Lirë.
  • Track Phone Vendndodhja
  • Lexoni Phone SMS distanca
  • Lexoni Telefon Kontaktet & historia e thirrjes
  • Track Historia e shfletimit të internetit
  • Shihni Tërë Foto kapur
  • Pa pagesë Live Update & 24/7 Mbështetje
 • PSE ju duhet të përdorni

  • iSpyoo Mobile Spy Pa pagesë është më e fuqishme software telefon spiun.
  • Për shkak se ajo ju kushton më pak se filxhan tuaj të përditshme e kafe!
  • Si një punëdhënës ju doni të monitoruar të gjitha telefonat e kompanisë në pronësi dhe të sigurohemi se ata nuk janë duke u keqpërdorur
  • Punon në mënyrë të plotë të padukshme, ajo kurrë nuk do të shfaqet në telefon monitoruar.
  • Mbi 100,000 konsumatorët e kënaqur janë tashmë të përdorur iSpyoo Mobile Spy .
  • iSpyoo Mobile Spy punon në të gjithë telefonat në të gjitha rrjetet.
  • Shumë e lehtë për të instaluar dhe të thjeshtë për t'u përdorur.

iSpyoo Mobile Spy Në Numrat

Ju mund të gëzojnë të gjitha këto karakteristika të mëdha në një paketë të madhe.

 • 900000!
  Klientëve në mbarë botën
 • 20+
  TIPARET fuqishme
 • 2+
  VERSION SISTEMET OPERATIVE
 • 16.99+
  PAKETA shumë të lirë

iSpyoo Punon në të gjitha rrjetet gjithë bota:

[logo-slider][/logo-slider]

 • Ne gjithashtu ofrojmë një pagesë 48 Orë !!!!

  Undetectable | Mbi 25+ karakteristika | Ndjekja Real Time

 • BLINI TANI

mobile spy